Zalety podtynkowych baterii prysznicowych

Podtynkowe baterie prysznicowe zyskują coraz to nowych zwolenników i są chętnie stosowane przez projektantów oraz inwestorów indywidualnych. Te baterie pozwalają na swobodniejszą aranżację wnętrza łazienki, niż ma to miejsce w przypadku klasycznej armatury natynkowej.

Minimalistyczna estetyka

Baterie prysznicowe podtynkowe zdecydowanie wyróżniają się na tle innej nowoczesnej armatury. Rozwiązanie to pozwala na ukrycie tych elementów, które niekoniecznie zdobią łazienkę, w celu uzyskania bardziej spójnej i estetycznej przestrzeni. Warto również nadmienić, że wykorzystanie tych baterii gwarantuje szersze możliwości aranżacyjne. Bardzo dobrze prezentuje się bateria, która poza słuchawką prysznicową została wyposażona dodatkowo w deszczownicę. Baterie prysznicowe podtynkowe doskonale sprawdzają się w małych łazienkach, gdzie montuje się kabiny prysznicowe z odwodnieniem liniowym w posadzce.

Swoboda aranżacji łazienki

Możliwość montażu baterii prysznicowej podtynkowej zwiększa swobodę aranżacji kabiny prysznicowej. Zabudowane elementy armatury pozostają niewidoczne, dzięki czemu nie zaburzają odbioru gotowego projektu. Takie podejście pozwala także na łatwiejsze łączenie różnych elementów jak na przykład wylewki, dysze do masażu oraz deszczownice. Ukryte pod ścianą elementy nie są też narażone na zużycie na wskutek ciągłego kontaktu z wodą, dzięki czemu rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne, ale i higieniczne.

Oferta sprzedażowa baterii prysznicowych dostępna na stronie sklepu Eksperci Łazienek