Nowoczesne wnętrza

Urządzając swoje domy i mieszkania coraz chętniej sięgamy po naturalne wzory. Płytki imitujące beton czy drewno nikogo nie dziwią.

Dlaczego warto zdecydować się na płytki gresowe?

Ponieważ są one wytrzymałe, odporne na uszkodzenie mechaniczne oraz gwałtowne zmiany pogody. Możemy je stosować wewnątrz budynków, jak i na dworze, na przykład na tarasie czy w problematycznych miejscach, takich jak korytarz.

Płytki imitujące beton są zdecydowanie lepszym  rozwiązaniem niż beton. A to dlatego, że są łatwiejsze w utrzymaniu. Nie musimy ich impregnować. Czyszczenie ogranicza się do mycia mopem. To świetny wybór dla osób, które lubią nietuzinkowe wnętrza, jednocześnie zależny im żeby ich dom był łatwy do utrzymania w czystości. Gres sprawdzi się, gdy mieszkają z nami małe dzieci lub mamy zwierzęta.

Jak połączyć gres z innymi materiałami budowlanymi?

Gres jest niezwykle wdzięcznym materiałem. Możemy go swobodnie łączyć z cegłą, naturalnym drewnem, szkłem czy kamieniem. Wpasuje się w dowolną koncepcję architektoniczną. Możemy go użyć na przykład, gdy lubimy wnętrza w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, choć sprawdzi się też w towarzystwie skandynawskich dodatków, które doskonale ocieplą całość.

Podsumowując płytki gresowe, które imitują beton to bardzo dobre rozwiązanie dla, które lubią niebanalne oraz nowoczesne rozwiązania. Orientują się w najnowszych trendach i świadomie chcą za nimi podążać.