Jak ożywić ścianę w salonie?

Salon jest wizytówką naszego mieszkania. Chcieli byśmy by był elegancki, gustowny i niebanalny. Jak ozdobić ścianę by salon nabrał charakteru? 

Beton

Szturmem wszedł na salony. Jest surowy, chropowaty, ale wbrew pozorom nie jest przygnębiający. Świetnie sprawdzi się w aranżacji loftów, czy mieszkań, w których postawiono na minimalizm. Idealnie współgra z drewnem, bielą ścian, czy cegłą, która ociepli wizerunek pomieszczenia.  

Płytki kamieniopodobne

Królują w naszych salonach od lat i nic nie wskazuje na to, by szybko miało ulec to zmianie. Dzięki swojej strukturze, zróżnicowanej kolorystyce pasują do każdego wnętrza. Płytki kamieniopodobne idealnie sprawdzą się we wnętrzu klasycznym jak i nowoczesnym. Inspirowane naturalnym kamieniem, mają ciepłe barwy dzięki czemu dają efekt przytulnego wnętrza. 

Panele 3D

Jest to jeden z nowszych trendów dekoracji ścian. Możemy wybrać panele gipsowe, z płyty mdf, czy z materiału. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz możliwości dowolnego łączenia wzory, które  powstają są niepowtarzalne. 

Tapeta

Nieśmiertelna tapeta jest z nami od wielu, wielu lat i nic nie wskazuje na to byśmy zapomnieli o niej. Tapety przechodzą ciągłe modyfikacje, powstają nowe wzory, faktury, kolory. Dzięki temu tapeta nadal jest ciekawym rozwiązaniem.

Ciekawie zaaranżowana ściana w salonie nada charakteru całemu wnętrzu. Płytki kamieniopodobne, beton , czy tapeta mogą ożywić wnętrze, które stanie się ciekawe i charyzmatyczne.

Ciekawe płytki o strukturze kamienia tutaj